Vydané knihy NEWTON Books

123

Mezinárodní obchod a mezinárodní marketing - František Janatka - 2007

Publikace, která je koncipována jako studijní pomůcka pro posluchače předmětů "Mezinárodní marketing" a "Mezinárodní obchod", se věnuje v rámci problematiky marketingu mezinárodního obchodu mimo jiné novým aspektům, které v posledních letech problematiku ovlivňují, a řadě novinek potřebných pro teoretickou přípravu a praxi jak mezinárodního, tak vnitrounijního a vnitřního obchodu ČR.

Detail knihy

Vladimír Mišík (Letní rozhovor s Ondřejem Bezrem /1999/ Sklízím, co jsem zasel /2006/) - Ondřej Bezr - 2007

Tento knižní rozhovor s legendárním českým rockerem vychází k jeho šedesátým narozeninám. Zachycuje od kočárku až do současnosti hudebníkovo soukromí plné pozoruhodných historek ze života i branže. Kniha ve sličné grafické úpravě Karla Halouna přináší sumu fotografií, kompletní diskografii, dobové komentáře. Ve srovnání s dávno již rozebraným titulem z roku 1999 byla kniha rozšířena o novou kapitolu, fotografie a kalendárium.

Detail knihy

Hřebci nepatří do guláše - Pavel Taněv , Stanislav Komárek - 2006

Rozhovor publicisty z Reflexu s biologem a filosofem Stanislavem Komárkem o jungovské inspiraci, smysluplném natřásání světa i sebestřednosti všeho živého. Doplněno fotografiemi Pavla Jedináka a z archivu autora. Tento první Komárkův knižní rozhovor vychází zároveň jako první titul nakladatelství NC Publishing.

Detail knihy
123

Ostatní ediční řady

Všechny knihy

Používáme CMS WebArchitekt | Prezentaci vytvořilo Breezy New Media